Tartalomjegyzék:

Videó: Napozás Szabályai Terhes Nők Számára

Videó: Elrettentő adatok a terhesen dohányzó nők számára - 2015.12.01. - tv2.hu/mokka 2024, Lehet
Anonim

A napfény életünk nélkülözhetetlen eleme. A nő helyzetétől függetlenül meg kell védenie bőrét a káros ultraibolya sugárzástól.

Napozás szabályai terhes nők számára

Utasítás

1. lépés

Először is, ha napfényben van, fényvédő kozmetikumokat kell használnia a bőr védelme érdekében. A legjobb olyan krémet venni, amelynek nagy a védekezési tényezője. Jobb 30-40 percenként megújítani a védőkrém réteget.

2. lépés

Másodszor, ne üljön órákon át a napon, fokozatosan kell növelnie a tartózkodást, 5 perctől kezdve. A terhes nők számára különösen fontos a napozás idejének ellenőrzése, mivel a sugarak negatívan befolyásolhatják az anya állapotát és a terhesség kialakulását.

3. lépés

Harmadszor, sok vizet kell inni, különösen a melegben. Körülbelül napi két és fél liter. A strandoláskor a terhes nőnek legyen egy üveg vize, és 20 percenként apró kortyokban igyon.

4. lépés

Negyedszer, a fejdísz kötelező a terhes nők számára. Érdemes beszerezni néhány napszemüveget is. Ez segít megvédeni magát a hőtől vagy a napsütéstől.